V Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej dla klas V i VI

W czwartek 12 stycznia w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Kozielskiej 39 odbył się V Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej dla klas V i VI.

Współorganizatorem turnieju jest Komunikacyjny Klub Sportowy KOLEJARZ Gliwice.

Impreza ma na celu integrację gliwickiego środowiska szkół podstawowych, promocję sportu wśród młodzieży i dobrą zabawę!

Dla naszych drużyn zawody są sprawdzianem codziennej pracy na zajęciach wf oraz treningach.

W tegorocznej edycji do rywalizacji przystąpiło pięć zespołów z trzech gliwickich podstawówek (SP1 x2, SP 9, SP 17/ UKS Milenium, SP 20). Gospodarzy reprezentowały klasy sportowe naszego klubu 5 i 6c. Impreza przebiegła w sportowej atmosferze, Każdy pojedynek dostarczał wielu emocji, a zwycięzcę poznaliśmy dopiero po ostatnim gwizdku sędziego. W V Międzyszkolnym Noworocznym Turnieju PNH najlepsi okazali się zawodnicy Kolejarza rocznika 2004 (kl.6c).

PS.V Międzyszkolny Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Halowej przeszedł już do historii. Już za parę dni startują kolejne rozgrywki w ramach Halowej Ligi Podokręgu Zabrze. Trenerzy już się przygotowują, a wy? ...

Zapraszamy do fotorelacji: