#BEACTIVE EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU # BEACTIVE

Miło nam poinformować, że nasza szkoła już po raz trzeci weźmie udział w święcie kultury fizycznej pt. EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU# BEACTIVEpod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali wiele atrakcji dla uczniów SP1, ale nie tylko.

W ramach wspomnianego wydarzenia uczniowie będą mieli wiele "nietypowych" zajęć wf., które są zaplanowane na cały tydzień

Już w czwartek 20 września 12:45 - 14:30 uczniowie wezmą udział w treningu pokazowym, który przeprowadzą piłkarze futsalowej drużyny Piasta Gliwice.

Piłkarze, którzy na co dzień występują w halowej odmianie piłki nożnej i występują w najwyższej klasie rozgrywkowej będą zachęcać do regularnego uprawiania sportu, pokażą innowacyjne formy treningu piłkarskiego. Już dziś zapraszamy Państwa na Arenę Gliwice gdzie swoje ligowe spotkania rozgrywa Piast Gliwice

Młodzież uczęszczająca do ZSP 5 będzie miała możliwość wzięcia udziału w turnieju piłki nożnej o Puchar WUEFA, odbędzie się bieg na orientację w parku Starokozielskim, ponadto zaplanowane są zabawy na kortach tenisowych. Przewidziany jest dzień poświęcony nauce gry w tenisa stołowego.

Oferta obejmuje również dorosłych. W imieniu nauczycieli wychowania fizycznego zapraszamy Wszystkich Państwa na zajęcia fitness na trampolinach JUMPit :)

Trening odbędzie się w sobotę 29 września w klubie ArkadiaFit w Zabrzu przy ul. Staromiejskiej 72 o 10:00. Liczba miejsc jest niestety ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy.

Zapowiada się wielkie święto kultury fizycznej, na które serdecznie zapraszamy.