SZKOŁA NA STADIONIE. Piłkarskie święto przy Okrzei !

W sobotę 29 września 2018 na stadionie miejskim w Gliwicach przy ul. Okrzei 20 wszystkich sympatyków piłki nożnej czeka prawdziwe święto. W meczu 10 kolejki Ekstraklasy naprzeciw siebie staną rywale zza miedzy. W derbach Górnego Śląska GKS PIAST GLIWICE podejmować będzie zespół GÓRNIKA ZABRZE.

W związku z prowadzoną w naszej szkole akcją SZKOŁA NA STADIONIE gorąco zapraszamy na to spotkanie i wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

DWA WARIANTY ZAMÓWIENIA BILETÓW !!!

WARIANT 1

Wyjątkowo na mecz derbowy mają Państwo możliwość zamówienia i odbioru biletów w ZSP 5 u szkolnego koordynatora p. Wojciecha Szwarczyńskiego.

Bilety w akcji Szkoła na stadionie to max 2 dorosłych i co najmniej jedno dziecko (do 15 roku życia) Cena za bilet to:

• 1 zł – dziecko
  • 5 zł – dorosły

Bilety na mecz można zamawiać w szkole od środy 19.09 do wtorku 25.09.2018

Zamawiając bilet należy podać imię, nazwisko i pesel każdego uczestnika oraz wpłacić odliczoną kwotę za wejściówki. Te będą do odbioru od środy 26.09 do piątku 24.09

WARIANT 2

Bilety można zamawiać drogą elektroniczną wysyłając maila nasp1pilka@gmail.comlub w formie sms pod numer telefonu 509 571 235

Zamawiając bilety należy podaćimię, nazwisko oraz numer PESELkażdego uczestnika meczu (w tym gronie musi być dziecko do 15 roku życia)

Bilety na „sektor szkolny” można zamawiać do dwóch dni przed meczem

• Odbiór biletu?

W tym wypadku bilety odbiera się na Stadionie Miejskim w Gliwicach w trakcie przedsprzedaży lub bezpośrednio przed meczem w kasie nr 2 (kasa szkolna).

Aby usprawnić całą procedurę przy odbiorze proszę podać, że Państwa dane znajdują się na liście zbiorczej Szkoły Podstawowej nr 1 w Gliwicach

Koszt jednego biletu na „sektor szkolny” wynosi 1zł dla dziecka i 5 zł dla opiekuna. Płatności należy dokonać przy odbiorze wejściówek.

***PS. Na meczu Piasta z Górnikiem spodziewana jest duża frekwencja. Przy zamówieniu elektronicznym organizator nie daje gwarancji, że nawet po wpisaniu na listę uczestników wejściówki będą dostępne w kasie do odbioru bezpośrednio przed meczem.