Trening futsalowego Piasta - relacja

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu #beactive w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 (ZSP5) gościli piłkarze halowej odmiany piłki nożnej Piasta Gliwice.

W treningu pokazowym udział wzięły klasy sportowe Kolejarza Gliwice z rocznika 2006 - 2008.

Trener Piasta Klaudiusz Hirsch na zajęcia zabrał trzech obcokrajowców:

• Jose Pepo Gutierrez
  • Sergio Parra
  • Roberto Terol Camacho

Młodzi adepci piłki nożnej Kolejarza Gliwice z wielką pasją i zaangażowaniem brali udział w ćwiczeniach prowadzonych przez hiszpańskich zawodników Piasta. Po krótkiej rozgrzewce zawodnicy doskonalili technikę w grach i zabawach następnie przystąpili do strzałów na bramkę.

Na trybunach hali sportowej zasiadły dzieci z oddziałów przedszkolnych. Piłkarze Piasta i dla najmłodszych znaleźli czas, by przeprowadzić zabawy z piłkami.

Mimo, iż nasi goście spędzili w szkole ponad dwie godziny to czas minął w mgnieniu oka!

Dziękujemy przedstawicielom futsalowego Piasta Gliwice, w szczególności panu trenerowi Klaudiuszowi Hirschowi oraz jego podopiecznych za wielkie zaangażowanie podczas prowadzenia zajęć oraz przyjęcie zaproszenia.

Wszystkich członków Kolejarza, uczniów Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 5 wraz z rodzinami już dziś zapraszamy i zachęcamy do zainteresowania się halową odmianą piłki nożnej i udziału w meczach Piasta.

Futsal Piast Gliwice rozgrywa swoje mecze na hali sportowej ARENA Gliwice.

Niewykluczone, że wejściówki na spotkania Piasta będzie można zakupić w szkole.

Więcej o Piaście na:

DZIĘKUJEMY !!!