U-21 Polska vs Niemcy - wyjazd formacyjny

O GODZINIE 22:00 ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA LISTA UCZESTNIKÓW

DZIĘKUJEMY ZA SZYBKĄ ODPOWIEDŹ NA ZAPROSZENIE

We wtorek 15 listopada 2016 o godzinie 18:30 w Tychach odbędzie się mecz towarzyski reprezentacji młodzieżowych U-21  POLSKA vs NIEMCY

Szkółka Piłkarska SP1- KKS Kolejarz organizuje zorganizowany wyjazd na to spotkanie. Liczba miejsc jest ograniczona (50 osób). Mecz odbędzie się na nowo powstałym stadionie miejskim w Tychach.

Koszt wyjazdu (bilet + przejazd) wynosi 15 zł

W związku z dużym zainteresowaniem bardzo prosimy wszystkich chętnych o jak najszybsze zgłoszenie się do trenera koordynatora W. Szwarczyńskiego wysyłając:

- sms pod numer telefonu 509 571 235

- lub drogą elektroniczną sp1pilka@gmail.com

następujące dane każdego uczestnika:

• imię,
  • nazwisko,
  • pesel

* na dzień 04.11.2016 zostało jedynie 1500 biletów

Wyjazd ma charakter wycieczki, której organizatorem jest Szkółka Piłkarska SP1 - KKS Kolejarz.

Zapraszamy dzieci wraz z całymi rodzinami do wspólnego kibicowania naszej reprezentacji szczególnie uczniów SP1 oraz zawodników KKS Kolejarz Gliwice

Jeżeli rodzic / opiekun prawny nie może uczestniczyć w wyjeździe to na mecz można zapisać samo dziecko, które jest uczniem SP1. W takim wypadku należy zaznaczyć, że dziecku będzie potrzebna opieka wychowawcy z ramienia klubu oraz podać swój numer kontaktowy.

Wyjazd w dniu meczu tj. 15.11 spod SP1 przy ul. Kozielskiej 39 o godzinie 16:50, powrót między godz. 21:30 – 22:00.

Szczegółowe informacje będą podane jeśli utworzy się grupa i uda się kupić bilety.

Kierując się misją naszej Szkółki, gdzie ważnym aspektem pracy z dziećmi jest przekazywanie pozytywnych wartości, empatii i życzliwości. Wierzymy, że wcześniej podejmowane inicjatywy takie jak: zwiedzanie stadionu Śląska Wrocław, Cracovii i Wisły Kraków, wspólne wyjazdy na mecze Piasta, Górnika i reprezentacji Polski zachęci dzieci do regularnej aktywności fizycznej oraz pozwoli na rozwijanie zainteresowań sportem, a w szczególności piłką nożną w duchu zasad FAIR PLAY. Kładziemy nacisk na godność młodego człowieka, poszanowanie innych oraz tolerancję w każdej dziedzinie życia.

Kierując się misją naszej Szkółki, gdzie ważnym aspektem pracy z dziećmi jest przekazywanie pozytywnych wartości, empatii i życzliwości. Rywalizacja oparta na zdrowych zasadach z poszanowaniem kolegów z klasy, drużyny jak i rywali z boiska. Wierzymy, że wcześniej podejmowane inicjatywy takie jak: zwiedzanie stadionu Śląska Wrocław, Cracovii i Wisły Kraków, wspólne wyjazdy na mecze Piasta i reprezentacji Polski zachęci dzieci do regularnej aktywności fizycznej oraz pozwoli na rozwijanie zainteresowań sportem, a w szczególności piłką nożną w duchu zasad FAIR PLAY. Kładziemy nacisk na godność młodego człowieka, poszanowanie innych oraz tolerancję w każdej dziedzinie życia. (http://kolejarz-sp1.futbolowo.pl)