Wakacyjny komunikat KKS Kolejarz

W ubiegły piątek dzieci odebrały świadectwa i rozpoczęły się długo wyczekiwane wakacje.

Wszystkim uczniom klas sportowych SP1, zawodnikom zrzeszonym w naszym klubie oraz rodzicom; trenerzy oraz Zarząd Komunikacyjnego Klubu Sportowego KOLEJARZ Gliwice życzą wielu niezapomnianych chwil, radości i dobrej zabawy na wakacyjnym szlaku. W szczególności jednak życzymy wszystkim bezpiecznego wypoczynku.

Każdemu z osobna dziękujemy za udział w treningach, sportową rywalizację i godne reprezentowanie naszego klubu podczas imprez sportowych.

Dzieci zachęcamy do samodoskonalenia umiejętności w czasie wolnym i liczymy na dalszą, owocną współpracę w przyszłym sezonie.

Rodziców prosimy o śledzenie strony internetowej, na której pojawiać się będą informacje dotyczące organizacji rozgrywek w przyszłym sezonie.