Koszulki treningowe - nowa propozycja

KKS Kolejarz jest najstarszą organizacją sportową w Gliwicach. Klub się rozwija i na miarę swoich możliwości profesjonalizuje. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom żeby podczas treningów i rozgrzewki przedmeczowej wyglądać jednakowo przedstawiamy najnowszą ofertę dla naszych członków.

• FIOLETOWE KOSZULKI TRENINGOWE

W cenie 50 zł są dwie identyczne koszulki z logotypem, numerem zawodnika oraz napisem KOLEJARZ GLIWICE

Koszulki są dostępne w rozmiarach 2 XS, XS, S

Koszulki przymierzać można podczas treningów oraz meczów, które odbywają się przy ul. Sportowej.

Trener Roman Białek jest osobą odpowiedzialną za dystrybucję oraz za udzielanie wszelkich informacji związanych z zakupem.

Nr kontaktowy do trenera Białka: 500 195 100

Zachęcamy wszystkich zawodników do zakupu koszulek i używanie ich podczas rozgrzewek przedmeczowych i na treningach.

Poniżej wizualizacja: