Międzyszkolny Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Halowej dla klas IV - relacja z turnieju

W środę 17 grudnia 2014 w SP 1 odbył się Międzyszkolny Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Halowej dla klas IV. Imprezę otworzyła  Pani dyrektor, a rozgrywki uświetnił pokaz taneczny cheerleaderek. Celem turnieju była integracja dzieci przez rywalizację sportową z poszanowaniem kolegów z drużyny i rywali z boiska. Na trybunach gościliśmy Panią koordynator Akademii Młodego Kibica z Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach.

W IV edycji turnieju wzięło udział sześć zespołów podzielonych na dwie grupy.

Grupa A                                   Grupa B

1. SP1 (KKS)                            1. SP 3

2. SP 9                                     2. SP 20

3. SP 12                                   3. SP 1

Podczas rozgrywek nie brakowało emocji. Bramki zdobyte w ostatnich sekundach meczu, niewykorzystane rzuty karne. Szczęście jednych uczestników przeplatało się ze smutkiem drugich.

Turniej wygrała drużyna gospodarzy SP1, która pokonała w finale Szkołę Podstawową nr 20 stosunkiem bramek 2:1. W meczu o trzecie miejsce lepszy okazał się zespół SP 12, który pokonał SP 9     2:0.

V miejsce reprezentacja SP nr 3 z Ostropy wygrywając z drugą drużyną SP1 (KKS) 1:0

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dobrą zabawę, wszystkim kibicom za żywiołowy doping i już dziś zapraszamy na kolejne zawody z udziałem uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 i Komunikacyjnego Klubu Sportowego Kolejarz Gliwice.