Na zakończenie Ligi Orlików E1 i E2. Krótkie podsumowanie ostatnich spotkań
Miły akcent na zakończenie rundy jesiennej sezonu 2020/21 Ligi Orlików E1 i E2 Podokręgu Zabrze
W piątek 23 października 2020 o godzinie 16:30 odbyły się mecze Orlików Podokręgu Zabrze z udziałem zespołów Kolejarza.
Podopieczni trenera Jakuba Węgla na boisku przy ul. Sportowej rywalizowali z zespołem Piasta Gliwice natomiast drużyna prowadzona przez trenera Mariusza Matyska udała się do Pyskowic na mecz Futsal Akademią.
Ostatnie spotkania rundy jesiennej sezonu 2020/21 zakończyły się pomyślnie dla naszych zespołów. Zarówno w Pyskowicach jak i przy Sportowej nasze drużyny solidarnie wygrały swoje spotkania.
Cieszą zarówno wygrane jak i postawa na boisku jednak przed nami dużo ciężkiej i intensywnej pracy.
Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie na treningach i meczach, rodzicom za zaufanie i wsparcie.