Orliki E1 rocznik 2008. U siebie z APG

W dniu 19.10.2018r o godzinie 17:00 nasze Orliki rozegrają kolejny mecz tym razem będzie to mecz rewanżowy z drużyna AP Gliwice, który rozegramy na własnym boisku. Zbiórka na boisku przy ulicy Sportowej w Gliwicach o godzinie 16:30. Dojazd na mecz we własnym zakresie.

Kadra:

Agnieszka Frączek

Michał Wyrzykowski

Denis Kycia

Bartosz Luszawski

Miłosz Luszawski

Samuel Ntuk

Kacper Łukaszuk

Aleksander Szyndler

Szymon Obremski

Szymon Puszczało

Tymoteusz Tarnawski

Jan Tarnawski

Ewentualne nieobecności proszę zgłaszać z odpowiednim wyprzedzeniem trenerowi Tomaszowi Osmólskiem
(790 719 022 ) tak, by w przypadku niewystarczającej liczby graczy można było uzupełnić skład.

Przypominamy, że każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem.

Proszę spakować dzieciom pomarańczowo – zielone stroje szkółki i białe getry oraz ochraniacze i wodę. Z uwagi na panującą pogodę wskazane jest zabranie do torby bielizny termoaktywnej.

Ze względów higienicznych prosimy, również aby w torbie znalazł się ręcznik.