Wyjazd formacyjny na mecz reprezentacji Polski

W czwartek 07 kwietnia o godzinie 20:00 piłkarska reprezentacja kobiet rozegra mecz w ramach eliminacji Mistrzostw Europy z Danią.

Szkółka Piłkarska SP1- KKS Kolejarz organizuje zorganizowany wyjazd na to spotkanie.

Liczba miejsc jest ograniczona (50 osób).

Mecz odbędzie się na nowo powstałym stadionie miejskim w Tychach.

Zapraszamy i zachęcamy Państwa do licznego udziału w tym wydarzeniu.

Koszt wyjazdu uzależniony jest od ilości uczestników i wynosi 10,00 do 30,00 zł.

Bilet na zawody jest bezpłatny. Jedyna opłata to koszt wynajmu autokaru, który zapewnia KKS Kolejarz.

Na mecz może pojechać każdy!

Zapraszamy dzieci wraz z całymi rodzinami do wspólnego kibicowania naszej reprezentacji.

Wyjazd w dniu meczu tj. 07.04 spod SP1 przy ul. Kozielskiej 39 o godzinie 18:00, powrót ok północy.

Jest to dobra okazja poznania się osób zrzeszonych w naszym klubie i bliższe poznanie kobiecej odmiany piłki nożnej.

Zapisywać można się drogą elektroniczną do niedzieli 04 kwietnia 2016 wysyłając maila na adres Szkółki : sp1pilka@gmail.com

Przy zapisie należy podać imię, nazwisko i pesel każdego uczestnika. Informacja ta jest niezbędna przy elektronicznym zamówieniu biletów dla całej grupy.

Pieniążki za przejazd można wpłacać w SP1 w godzinach 8:00 - 16:30 od środy 30.03 do 05.04 (wtorek) u trenera W. Szwarczyńskiego, ewentualnie u pozostałych trenerów.

Więcej informacji u trenera Szwarczyńskiego pod nr tel. 509 571 235

Stadion miejski w Tychach