Konkurs plastyczny Piasta rozstrzygnięty !

Z wielką radością informujemy Państwa, że uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez dział marketingu Piasta Gliwice !!!

Zadaniem było stworzenie kibicowskiego baneru zapraszającego na najbliższy mecz Piasta z Ruchem Chorzów, który odbędzie się w najbliższy piątek 27.11.2015 o godzinie 20:30 przy ul. Okrzei 20.

W zwycięskim zespole, który wziął udział w zabawie uczestniczyli uczniowie klasy sportowej VIc

Łucja Usarek, Emilia Lech, Nikola Soczyńska, Wiktor Olczak, Jakub Wnuk, Mikołaj Szpruch, Kamil Rysiewicz, Łukasz Gil, Wiktor Barbachowski, Brajan Klimczak, Bogumił Miller, Jakub Wasylków, Dominik Kaznowski oraz Jakub Rebizant (Vb).

Jurorzy przyznali równorzędne pierwsze miejsce jeszcze gimnazjum z Sośnicowic.

Więcej informacji znajduje się TUTAJ

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów w różnych dziecinach.

Zapraszamy również do wspierania lidera naszej Ekstraklasy w meczach przy Okrzei.

Zwycięska praca: