Z życia Szkółki

Grudzień za pasem, mija trzeci miesiąc zajęć. Co się działo przez ten okres?

Nasi reprezentanci wystąpili w ogólnopolskim Turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarka. Warto wspomnieć, że wśród drużyn była najmłodsza nasza grupa  dzieci z rocznika 2008 / 09;  trenujący już kolejny rok chłopcy 2006 / 07 oraz debiutujące w zawodach piłkarskich dziewczęta.

W ostatnią sobotę rozegraliśmy mecz kontrolny z zespołem UKS Milenium Gliwice.

Miło nam poinformować, że nasze zajęcia odbywają się w pomarańczowo - zielonych barwach. W dniu dzisiejszym doszły ostatnie brakujące komplety strojów, które niezwłocznie zostały przekazane adeptom Szkółki.

Wychodzimy do Państwa z kolejną inicjatywą. Na każdych zajęciach prowadzone są zapisy na czapki zimowe z logiem Kolejarza Gliwice. Wybrany już został model, który jest do wglądu u trenerów. Koszt to jedyne 15 zł.

Dziękujemy za udział dzieciaczków w zajęciach i życzymy dalszej, owocnej współpracy.

trenerzy Szkółki SP1 - KKS Kolejarz