3 kolejka Orlików E2. Relacja z zawodów

Festiwal niewykorzystanych sytuacji.

W piątek 11 września 2020 na stadionie Kolejarza odbył się mecz 3 kolejki Ligi Orlików E2 Podokręgu Zabrze, w którym zespół trenera Mariusza Matyska podejmował gliwickiego Piasta. Zebrana przy ul. Sportowej 21 publiczność tego popołudnia nie mogła się nudzić ponieważ młodzi zawodnicy obu drużyn dostarczyli kibicom wielu emocji. Mecz trzymał w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Podczas trwania zawodów sędzia Jakub Stanisz podyktował dwa rzuty karne, a w trakcie całego spotkania padło aż czternaście bramek! Obie drużyny zaprezentowały ofensywny styl gry, w których nie zabrakło sytuacji bramkowych. Skuteczniejsi okazali się goście, którzy strzelając gola w ostatniej minucie meczu czym przypieczętowali swoje zwycięstwo ustalając wynik spotkania na 8:6.

Bramki dla Kolejarza zdobyli: Marcel Kwiatkowski x4 i Szymon Szwarczyński x2

Dziękujemy młodym zawodnikom sportowej postawy na boisku i gry fair play.