3 punkty i niedosyt na zakończenie sezonu

Młodzik D1 (rocznik 2006) Ważne trzy punkty, ale niedosyt pozostał.
Na zakończenie rundy wiosennej Ligi Młodzików D1 sezonu 2018/19 reprezentacja Kolejarza miała się zmierzyć z drużyną MSPN Górnik Zabrze. Miała bo...
bo drużyna gości nie dojechała na stadion przy ul. Sportowej 21. Zgodnie z przepisami sędzia po odczekaniu regulaminowego czasu zakończył zawody. Punkty cieszą, ale niedosyt jednak pozostał, że nie udało się rozegrać spotkania.
W tym miejscu dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy przez cały sezon regularnie trenowali i niezależnie od warunków atmosferycznych godnie reprezentowali nasz klub w rozgrywkach ligowych.
W tym roku szkolnym kończy się udział uczniów SP1 w klasie sportowej Kolejarza, kontynuacja szkolenia w roczniku 2006 w przyszłym sezonie stoi pod znakiem zapytania.
Decyzje dotyczące losów tej drużyny będą znane w najbliższym czasie.
Dziękujemy zawodnikom, dziękujemy trenerowi Maciejowi Jureko za sumienną pracę i poświęcenie, dziękujemy rodzicom zaangażowanym w funkcjonowanie drużyny. Dziękujemy Panu Zbigniewowi Corradiniemu za umożliwienie współpracy z firmą OSHEE i dostarczanie napojów dla zawodników.

Jeśli o kimś zapomnieliśmy to z góry przepraszamy, ale nie sposób w jednej wiadomości wymienić wszystkich