Jeszcze tydzien i WAKACJE !!!

Skończyły się rozgrywki we wszystkich kategoriach wiekowych. Przychodzi czas odpoczynku.
W tym tygodniu odbędą się ostatnie zajęcia przed wakacjami.
Ze względu na liczne wyjazdy, treningi mające charakter roztrenowania odbędą się w formie ogólnej dla wszystkich zawodników, we wtorek o godz. 18.00 (JUREKO) i w piątek o godz. 19.00 (BIAŁEK).

We wtorek podczas zajęć o godz. 18.00 odbędzie się krótkie spotkanie podsumowujące sezon oraz spotkanie organizacyjne dla rodziców uczestników obozu w Radziejowie, na którym rozdane zostaną karty kwalifikacyjne uczestnika obozu.
Osoby, które nie będą mogły być na spotkaniu prosimy o zgłaszanie swoich adresów mailowych, na klubowego maila kolejarzgliwice@podokregzabrze.orgw celu wysłania na maila zwrotnego w/w karty.

W tym tygodniu będzie można składać deklaracje gry zawodników na przyszły sezon.

Przypominamy, że wszelkie rezygnacje z członkostwa w klubie wymagają zawiadomienia mailowego lub pisemnego pod rygorem dalszej wymagalności w płaceniu składek.
Ewentualne prośby o przejście do innych klubów również wymagają formy pisemnej lub mailowej i będą rozpatrywane indywidualnie.