Klubowy wyjazd na mecz piłkarskiej Ekstraklasy !

Na zaproszenie klubu "PIAST' Gliwice Zarząd klubu "KOLEJARZ" organizuje wszystkim chętnym uczestnictwo, w piątek 28 października o godz. 18.00, w meczu ekstraklasy pomiędzy "Piastem" Gliwice a "Termaliką" BRUK-BET Nieciecza.
Wszystkich chętnych prosimy o podanie Imienia i nazwiska oraz numeru PESEL koniecznych do zakupu biletów.
Dane powyższe należy przesłać mailem na adres kolejarzgliwice@podokregzabrze.org lub do naszych trenerów.
Termin zgłoszeń upływa we wtorek o godz.10.00.
Wejściówki dla członków klubu "KOLEJARZ" opłaca klub. Natomiast osoby z poza klubu powinny wnieść opłatę w kwocie 5 zł u trenerów lub osób z Zarządu klubu.
Miejsce oraz godzina zbiórki celem wspólnego wejścia na sektory zostanie podana w czwartek, dzień przed meczem.
Ewentualne pytania należy kierować na w/w mail.

ZAPRASZAMY!!