Komunikat Zarządu KKS Kolejarz Gliwice

W związku z inauguracją rundy wiosennej lig młodzieżowych w jakich występują nasi zawodnicy pragniemy przekazać Państwu kilka ważnych dla funkcjonowania naszego klubu informacji.

Od kwietnia wznowione zostały treningi na stadionie przy ul. Sportowej 21 oraz boisku Orlik (ul. Jasna)

W zajęciach uczestniczy znikoma ilość zawodników 5 – 6. Biorąc pod uwagę, że w obecnym sezonie do rozgrywek zgłoszonych jest blisko 80 graczy liczba trenujących jest zatrważająco niska.

Zwracamy się do Państwa z prośbą, aby się zmobilizować i zmotywować dzieci do udziału w zajęciach popołudniowych co najmniej raz w tygodniu.

Treningi uczniów klas sportowych nie zawsze są w stanie odtworzyć warunki meczowe.

Pierwsze spotkania bezlitośnie pokazały braki w treningach.

Zapraszamy i gorąco prosimy Państwa jako rodziców do zaangażowania się w piłkarski rozwój Państwa dzieci.

Harmonogram zajęć na kwiecień dostępny jest w linku

Nieobecność na zawodach

Bardzo prosimy o informację związaną z nieobecnością dziecka na zawodach maksymalnie do południa w dniu meczu. Nie jest dopuszczalne żeby zawodnik powołany na mecz nie przyszedł i blokował miejsce innym dzieciom, które mogłyby być powołane w jego miejsce.

Zdarzają się sytuacje, że trener otrzymuje informację, że zawodnika nie będzie w czasie trwania zawodów…

Obóz sportowy

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom organizujemy dla naszych zawodników letni obóz sportowy w Wągrowcu między 08 a 19 sierpnia. Na chwilę obecną zostały jeszcze cztery wolne miejsca.

Zdajemy sobie sprawę, że podejmując wiele inicjatyw zdarzają się potknięcia. Robimy wszystko by było ich jak najmniej.

W przypadku pytań przedstawiciele klubu są do Państwa dyspozycji niemal codziennie.

„Łączy nas piłka” – grajmy w „jednej drużynie”.

Komunikacyjnego Klubu Sportowego
Kolejarz Gliwice