Letni obóz sportowy Kolejarza w Ostrzeszowie. Podsumowanie

W sobotę 1 sierpnia 2020 zawodnicy Kolejarza z rocznika 2010 i 2011 wyruszyli na letni obóz sportowy do Ostrzeszowa. Zbiórka uczestników została zaplanowana przed dworcem kolejowym w Gliwicach na godzinę 10:30. Wszyscy stawili się punktualnie dzięki czemu sprawnie można było spakować bagaże, które na miejsce wypoczynku pojechały osobnym transportem. Po krótkim pożegnaniu z rodzicami wyruszyliśmy w drogę do Ostrzeszowa. Podróż minęła w przyjaznej atmosferze, dzieci po dłuższej przerwie mogły w końcu spotkać się z kolegami.
Obóz rozpoczęliśmy od obiady, po którym w udaliśmy się na inauguracyjny mecz IV ligowego zespołu Victoria Ostrzeszów. Dzień przyjazdu minął nam bardzo szybko, opiekunowie zapoznali uczestników z regulaminami, zasadami bezpieczeństwa i harmonogramem zajęć. Każdy z zawodników otrzymał okolicznościową czapeczkę oraz od sponsora JS Invest koszulkę. Na zakończenie dnia odśpiewaliśmy gromkie sto lat Piotrowi i Szymkowi, którzy niedawno obchodzili swoje urodziny.

Letni obóz sportowy Kolejarza dobiegł już końca. Podczas wyjazdu oprócz regularnych treningów na uczestników czekało wiele atrakcji. Miedzy innymi zabawy na kąpielisku, krytej pływalni, zabawy z chustą integracyjną, ognisko czy grill.

Nas trenerów cieszył uśmiech naszych podopiecznych i bardzo dobre zachowanie. Obóz organizowany przez Kolejarz miał uczyć i bawić. Ten cel udało nam się osiągnąć. Dzieci stały się samodzielne, chętnie pomagały sobie nawzajem i były zdyscyplinowane. Dzieci przez cały pobyt w Ostrzeszowie nie korzystały z telefonów komórkowych, miały zatem czas na nawiązanie nowych i pogłębienie już istniejących relacji. Po wyjeździe możemy śmiało powiedzieć, że cała grupa jest zintegrowana i godnie reprezentowała Komunikacyjny Klub Sportowy.

Jesteśmy dumni, że mamy tak zdolną i grzeczną młodzież. Dziękujemy dzieciom za obecność, a rodzicom za współpracę i zaufanie jakim nas obdarzyli.

Wielkie podziękowania należą się gospodarzom ośrodka w Ostrzeszowie, którzy w każdej chwili służyli nam pomocą, życzliwością i wparciem.

Letni obóz sportowy w Ostrzeszowie zakończył się w niedzielę 9 sierpnia. Wszyscy uczestnicy cali i zdrowi zostali odebrani przez swoich opiekunów. Teraz pewnie w każdym domu każde dziecko przekaże swoją historię i opowie o wrażeniach związanych z obozem. Wiemy, że ilu uczestników tyle opowieści.

Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim osobom, które przyczyniły się do wyjazdu naszych zawodników, udział w obozie i bezpieczny powrót.

Coś się kończy, coś zaczyna.

Z końcem obozu pracę z rocznikiem 2011 zakończył trener Marcin Granda, któremu dziękujemy za pracę w naszym klubie i poświęcenie włożone podczas pobytu w naszym klubie.

Wznowienie treningów

Od środy 12 sierpnie 2020 rozpoczynamy po wakacyjnej przerwie regularne zajęcia na obiekcie Kolejarza przy ul. Sportowej 21. Treningi odbywać się będą co najmniej do końca miesiąca w każdy:

• poniedziałek godz. 17:30 - 19:00
  • środa godz. 17:30 - 19:00

Zapraszamy wszystkich zawodników KKS Kolejarz do uczestnictwa w organizowanych przez nas zajęciach oraz wszystkie dzieci z roczników 2010 - 2014, które by chciały do nas dołączyć.

Cały czas pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Kontakt mailowy: kolejarz4fc@gmail.com

telefon: trener koordynator Wojciech Szwarczyński 509 571 235