Piknik rodzinny

Z wielką przyjemnością zapraszamy zawodników wraz z bliskimi na piknik rodzinny z okazji zakończenia bieżącego sezonu, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek 29 czerwca ok. godziny 17:45

Harmonogram wydarzenia:

16:00 rozpoczęcie treningu rocznika 2006, który poprowadzi trener Maciej Jureko

17:00 początek treningu grupy Żaków i Orlików (prowadzący trener Marcin i Piotr)

W tym czasie będą trwały przygotowania do pikniku. Bardzo prosimy o zaangażowanie się i pomoc.

Po zakończonym treningu rozpocznie się wspólna biesiada na płycie boiska. Zaplanowaliśmy grilla oraz zabawy integrujące grupę.

Zachęcamy Państwa do przyjścia w wygodnym ubraniu, a najlepiej stroju sportowym.

Chcieli byśmy rozegrać mecz rodzice vs dzieci, zaplanowane jest przeciąganie liny i zabawy z chustą Klanza, mini gry.

W miarę swoich możliwości przygotowaliśmy w klubie grilla, po kiełbasce dla każdego, napoje oraz drobne przekąski

Bez Państwa pomocy nie damy rady, ale dotychczasowa praktyka pokazała, że zawsze możemy na Państwa liczyć.

Jeśli istnieje taka możliwość to bardzo prosimy, żeby porozumieć się między sobą i przygotować sałatki na stół dla uczestników. Grill będzie ogólnodostępny zatem jeśli Państwo lub dzieci mają ochotę na coś więcej niż kiełbaska to śmiało można przynieść coś ze sobą.

Spotykamy się na pikniku rodzinnym i brama przy Sportowej jest otwarta dla każdego dlatego zapraszamy całe rodziny: rodziców, rodzeństwo naszych zawodników, a nawet dziadków.

Mimo prognozowanych przelotnych opadów mamy nadzieję, że pogoda dopisze.

Do zobaczenia !