Polska vs Niemcy - szczegóły wyjazdu

Już w najbliższy wtorek 15 listopada 2016 udamy się w pięćdziesięcioosobowej grupie na mecz towarzyski reprezentacji młodzieżowych U-21 POLSKA vs NIEMCY.

Zawody odbędą się w Tychach o godzinie 18:30

Kilka informacji niezbędnych do udziału w imprezie:

1. KAŻDY UCZESTNIK ZOBOWIĄZANY JEST POSIADAĆ PRZY SOBIE DOKUMENT TOŻSAMOŚCI (dowód osobisty, dzieci legitymację szkolną, paszport)
  2. Zbiórka odbędzie się o godzinie 16:45 przy SP 1 od strony hali sportowej ul. Kozielska 39 - PROSIMY O PUNKTUALNOŚĆ
  3. Koszt wyjazdu 15 zł / os. Prosimy wszystkich, którzy jeszcze nie dokonali wpłaty o jej uregulowanie. Płatność można dokonać w czwartek, poniedziałek w szkole (pokój nauczycieli WF) lub przy wsiadaniu do autokaru.
  4. Bilety na mecz otrzymają Państwo w autokarze.
  5. Powrót zaplanowany jest między godziną 22:00, a 22:30. Z uwagi na późną porę powrotu proszę, aby rodzice odebrali spod szkoły dzieci, które jadą bez opiekuna lub o zgodę na samodzielny powrót do domu.
  6. Proszę o odpowiedni ubiór.

Na stadionie będzie dostępny punkt gastronomiczny.
Proszę wziąć pod uwagę, że na obiekt nie można wnosić żadnych przedmiotów mogących zostać uznanych za niebezpieczne np. napoje w plastykowych lub szklanych butelkach.

Ewentualne pytania proszę kierować drogą elektroniczną na adres sp1pilka@gmail.com lub kontaktując się bezpośrednio z trenerem Szwarczyńskim pod nr telefonu 509 571 235

TU SIEDZIMY...

WYJAZD WSPÓŁFINANSOWANY JEST PRZEZ SZKÓŁKĘ PIŁKARSKĄ SP1 - KKS KOLEJARZ