Powołania i nadzieja na dobry występ!
W ten piątek drużyny Orlików Kolejarza pauzują, a najbliższy mecz przy Sportowej dopiero w poniedziałek jednak dla części naszych zawodników niedziela 4.10.2020 to czas intensywnej pracy i wysiłku.
Z przyjemnością dzielimy się informacją, że aż siedmiu graczy Kolejarza zostało powołanych do Reprezentacji Klubów Partnerskich Piasta i jutro wystąpią w Śląskiej Lidze Młodych Talentów w swoich grupach wiekowych.
Do reprezentacji rocznika 2013 został powołany Maksymilian Kwiatkowski. Turniej odbędzie się w Katowicach przy ul. Alfreda. Również do Katowic pojadą zawodnicy rocznika 2010. Wśród powołanych znaleźli się Aleks Rasała, Ignacy Kolasiński oraz Wojciech Gincelis.
Natomiast wyjazd do Częstochowy czeka zawodników z rocznika 2011. Powołani zostali: Szymon Szwarczyński, Oskar Dworakowski i Stanisław Malcherek.
Wszystkim powołanym zawodnikom Kolejarza życzymy udanego występu w Reprezentacji Klubów Partnerskich i już dziś trzymamy kciuki.
POWODZENIA. Jedno serce, trzy litery, K...K...S... !!!