Powrót do treningów zespołu Młodzików

Zarząd Komunikacyjnego Klubu Sportowego Kolejarz oraz trenerzy wszystkich grup szkoleniowych robią wstępne rozeznanie dotyczące wznowienia zajęć treningowych na obiektach naszego klubu. Prosimy o informację zwrotną podopiecznych trenera Macieja Jureko z najstarszego rocznika czy są zainteresowani uczestnictwem w zajęciach.

Po tak długim okresie bez piłki, będą to typowo zajęcia ogólnorozwojowe oraz gierka. Pierwszy trening przewidziany jest na czwartek w przyszłym tygodniu 28.05 godz. 17.00. Zajęcia odbędą się tylko w przypadku zainteresowania wystarczającej ilości zawodników i potwierdzonej przez opiekunów. Zwracamy się z prośbą o informację zwrotną. Chęć udziału najlepiej potwierdzać u trenera Macieja Jureko (507834845), trenera Wojtka (509571235) lub przez pocztę elektroniczną kolejarz4fc@gmail.com.

Prosimy o deklarację udziału do niedzieli 24.05.2020r. Na początku przyszłego tygodnia pojawi się wiążąca informacja o decyzji związanej ze wznowieniem zajęć. Jeśli zbierze się grupa, przedstawimy ogólne zasady bezpieczeństwa podczas treningu.