Powrót Młodzików. Trening już w najbliższy czwartek !

Starsi zawodnicy też wracają do treningów. Czwartek 28.05.2020  godz. 17.00 - 18.15.

Boisko jest już gotowe, środki dezynfekcyjne przygotowane, pracownicy klubu czekają już tylko na zawodników.

Prosimy o dostosowanie się do wytycznych dotyczących zdrowia. Szatnie i budynek klubowy z wyjątkiem ubikacji są wyłączone z użytku. Zawodnicy, którzy przyjeżdżają na obiekt są już przebrani i gotowi na zajęcia. W razie możliwości prosimy o zabranie własnych piłek, bidony i wody muszą być podpisane.

Pierwszy trening odbędzie się w czwartek o godz. 17.00 i potrwa do 18.15.

Trener Maciej będzie czekał niezależnie od pogody.

Kilka przydatnych uwag:

Na obiekt każdy wjeżdżający powinien być w maseczce lub chuście zasłaniającej usta i nos. Prosimy również żeby rodzice nie przebywali na terenie obiektu jeśli to nie jest konieczne tylko przywieźli dziecko i odebrali po zajęciach

Szatnie będą wyłączone z użytku. Zawodnik po przybyciu na obiekt udaje się bezpośrednio na boisko.

Przed wejściem na płytę boiska zawodnik zobowiązany jest do dezynfekcji rąk płynem, który będzie się znajdował w ogólnodostępnym miejscu na stoliku przy murawie

Każdy uczestnik treningu powinien mieć własną wodę (najlepiej niegazowaną), którą deponuje w miejscu wskazanym przez trenera

Prosimy wszystkich zawodników o wstrzymanie się od zbędnego kontaktu. Bezwzględnie należy wykonywać polecenia trenera. Staramy się utrzymywać dystans. Na przywitanie nie podajemy sobie rąk, unikamy uścisków. Kategorycznie zabrania się spożywania napojów z jednej butelki.

Klub dysponuje sprzętem sportowym jednak kto może to niech trenuje własną piłką.

Pierwsze jednostki treningowe zostały tak opracowane, aby ograniczyć bezpośredni kontakt między zawodnikami. Trenerzy w szczególny sposób będą zwracać uwagę na dyscyplinę.

Po treningu należy ponownie zdezynfekować ręce i niezwłocznie udać się do samochodu.

Przynajmniej podczas pierwszych zajęć brama wjazdowa na czas ich prowadzenia będzie zamknięta. Zostanie otwarta 10 minut przed zakończeniem treningu tj ok 18:00

Powołując się na rekomendację prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej prosimy o wypełnienie oświadczenia zawodnika. Dotyczy ono poświadczenia,iż klub dochował należytej staranności w kwestiach zapobiegania ewentualnemu zagrożeniu pandemii i spełnia nałożony rozporządzeniem obowiązek nadzorczy i informacyjny.

Do treningu zostaną dopuszczeni zawodnicy, których rodzice / opiekunowie wypełnili oświadczenie.

Formularz oświadczenia dostępny jest TUTAJ

W wyjątkowych przypadkach będzie można wypełnić oświadczenie przed treningiem. Klub przygotował małą liczbę formularzy.

Treść komunikatu prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej dostępny jest w linku poniżej. Wzór oświadczenia znajduje się TUTAJ

Wszelkie pytania można kierować drogą mailową kolejarz4fc@gmail.com