Rocznik 2010 - domowy mecz z AP Toszek

Liga Orlików E1 (rocznik 2010) Podokręgu Zabrze.

W poniedziałek 12 października 2020 o godzinie 16:30 drużyna trenera Jakuba Węgla z rocznika 2010 rozegra mecz w ramach Ligi Orlików E1 na własnym boisku przy ul. Sportowej 21 z Akademią Piłkarską Toszek

Zbiórka uczestników odbędzie się na boisku Kolejarza o godzinie 16:00 (dojazd we własnym zakresie). Prosimy o punktualne przybycie!

Kadra:

1. Chodnik Łukasz
  2. Gincelis Wojciech
  3. Kolasiński Ignacy
  4. Pałka Jakub
  5. Pardela Alan
  6. Rasała Aleks
  7. Tarnawski Jan
  8. Kostelecki Kacper
  9. Ociepka Paweł
  10. Luszawski Miłosz
  11. Pluta Bartosz

Ewentualne nieobecności lub spóźnienia proszę zgłaszać z odpowiednim wyprzedzeniem trenerowi Jakubowi (517 393 259)

Przypominamy, że każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem.

Obowiązują pomarańczowo – zielone stroje, białe getry, ochraniacze. Z uwagi na późna porę rozegrania meczu prosimy dostosować ubiór do warunków atmosferycznych i zabranie odzieży termoaktywnej.

Ze względów higienicznych niech w torbie znajdzie się również ręcznik oraz woda mineralna najlepiej niegazowana.