„Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” w Gliwicach

Podobnie jak w roku ubiegłym serdecznie zapraszamy całą rodzinę Kolejarza Gliwice do wzięcia udziału w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych” w Gliwicach.

Udział w biegu jest płatny. Dzięki wysiłkom trenera Marcina Grandy, opłata za udział zawodnika Kolejarza do 13 roku życia wynosi jedynie 20 zł.

LISTA KOLEJARZA:

• Zawodników Kolejarza względnie rodzeństwo do 13 roku życia opiekunowie mogą zgłosić u trenerów
  • opłata za udział 20 zł. płatne przy zapisie

Pozostałe osoby zgłaszają się na warunkach ogólnych w formie elektronicznej.

Zapisy prowadzą trenerzy w swoich rocznikach oraz trener Wojciech Szwarczyński.

Niedziela, 01.03.2020
Szkoła Podstawowa nr 18 w Gliwicach, ul. Stefana Okrzei 16;

Park Zatorski; Gliwice

Punkt Startu i Mety: Teren Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 8 w Gliwicach

(przy ul. Okrzei 16, 44-100 Gliwice)

Godziny imprezy: 11:00 – 15:30

• 12:00– bieg dorosłych na dystansie 1963 m oraz marsz z kijkami
  • 12:30– bieg dzieci na dystansie 1200 m
  • 13:00– bieg na dystansie 11 km

·11:30 - ZBÓRKA ZAWODNIKÓW KKS KOLEJARZ GLIWICE

Opłaty:

Dla zawodników i sympatyków klubu KKS Kolejarz Gliwice na dystansie 1200m (dzieci do lat 13) za każde dziecko opłata wynosi 20zł, płatne u Trenera Wojtka Szwarczyńskiego osobiście !!!!!!,

Każde dziecko dostanie pełny pakiet min. Koszulka, medal, posiłek regeneracyjny oraz drobne upominki.

Wszystkie dzieci oraz rodzice którzy wezmą z nami udział w biegu proszeni są o ubranie się w koszulkę klubową KKS Kolejarz Gliwice (rodzice w koszulkę kibica)

ZAPISY TRWAJĄ DO 25.02.2020r.

Typ biegu:bieg pamięci rekreacyjno-sportowy;

Cel imprezy:impreza ma cel edukacyjny, sportowy, rekreacyjny i historyczny: oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie obecnych i przedwojennych granic RP;

Biuro biegu: Teren Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 8 w Gliwicach (przy ul. Okrzei 16 44-100 Gliwice) od godziny 9:00 w dniu wydarzenia.

Warunki uczestnictwa: do startu w biegach dopuszczeni zostaną wszyscy w dobrym stanie zdrowia potwierdzonym własnym oświadczeniem oraz dowodem tożsamości (nieletni legitymacją szkolną). Osoby nieletnie obowiązane są posiadać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w Biegu. Weryfikacja oświadczeń i dowodów tożsamości nastąpi przy odbiorze numerów startowych przed biegami.

DOROŚLI oraz DZIECI powyżej 13 roku życia, którzy są chętni wziąć udział w biegu proszeni są o zapisy elektroniczne przez strony podane niżej:

Dystans 1963 m (dorośli i młodzież) oraz 11 km (dorośli) biegi oraz marsze z kijkami:
35 zł dorośli
25 zł młodzież (od lat 14 do 17)

Dystans 1200 m (dzieci do lat 13):

Dystans 11 km

Przydatne informacje organizatora:

Wszelkie pytania proszę kierować do trenerów:

• Marcin Granda 517 723 132
  • Wojciech Szwarczyński

Poniżej zeszłoroczna galeria zdjęć: