VI Świąteczny Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej dla klas IV

We wtorek 6 grudnia odbył się VI Świąteczny Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej dla klas IV. W imprezie wzięło udział 5 zespołów z gliwickich Szkół Podstawowych (SP 9, SP 17, SP 20).

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny składające się z uczniów klasy sportowej na co dzień grający w Kolejarzu.

Turniej odbywał się w portowej atmosferze i trzymał w napięciu do samego końca. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna Szkoły Podstawowej 17 z Gliwic - Brzezinki, która wygrała wszystkie mecze.

O drugim miejscu ostatecznie zadecydowały dodatkowe rzuty karne między SP 9 i naszą drużyną oznaczoną jako SP 1 (KKS). Na zakończenie rozgrywek oba zespoły miały tyle samo punktów i taką samą różnicę bramek, a w bezpośrednim pojedynku padł remis 2:2.

Rzuty karne to loteria w nich lepsi okazali się zawodnicy SP 9 i to oni cieszyli się z drugiego miejsca. SP 1 (KKS) uplasowało się na 3 miejscu, czwarta była SP 20, a piątą lokatę zajęła druga drużyna naszej szkoły.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportową walkę i wielu piłkarskich sukcesów.