Wizytacja ośrodka przed letnim obozem sportowym.
W piątek 12 czerwca przedstawiciele naszego klubu wizytowali Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrzeszowie gdzie już 1 sierpnia zawodnicy Kolejarza uczestniczyć będą w letnim obozie sportowym.
Sam ośrodek i zaplecze zrobiły na naszych przedstawicielach duże wrażenie. Do naszej dyspozycji będzie wydzielona część hotelu zatem wszyscy będziemy w jednym miejscu. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki.
W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajdują się dwa pełnowymiarowe boiska o trawiastej nawierzchni do tego małe boisko treningowe i boisko ze sztuczną murawą.
Całe spotkanie z przebiegło w miłej i życzliwej atmosferze co prognozuje udany wyjazd!
Obok hotelu znajduje się otwarte kąpielisko i kryty basen.
Zarząd klubu wspólnie z OSiR Ostrzeszów czyni wszelkie starania żeby w czasie pandemii zorganizować bezpieczny wyjazd oraz spełnić wszystkie wymogi narzucone przepisami.
Zapraszamy do zobaczenia krótkiego materiału filmowego z wizytacji ośrodka, który znajduje się w liku:
Opiekunów wszystkich zgłoszonych zawodników prosimy o dokonywanie wpłat kolejnych rat za obóz. W najbliższym czasie planujemy zebranie organizacyjne przed wyjazdem.
Ciekawostka...
Obiekt sportowy w Ostrzeszowie im. Janusza Kosucińskiego to stadion lekkoatletyczny. Na co dzień gra na nim zespół Victoria Ostrzeszów występująca obecnie w IV lidze. Stadion jest kameralny i bardzo zadbany. Już na wstępie naszą uwagę przyciągnęła murawa, której może pozazdrościć niejedna drużyna ekstraklasowa.
Cały kompleks jest skupiony na w jednej przestrzeni co powoduje, że odległości między hotelem, kąpieliskiem, pływalnią i boiskami jest niewielka.
W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Prosimy o kontakt mail: kolejarz4fc@gmail.com
  • prezes Jarosław Paszczela: 603 255 706