Inauguracja Ligi Orlik E2 - relacja z zawodów

Mnóstwo strzałów, grad bramek, przepiękne parady bramkarzy, obroniony rzut karny to tylko kilka przykładów z dzisiejszego meczu. Zapraszamy do artykułu

Dziś swój pierwszy mecz w Lidze Orlików E2 rozegrała drużyna z rocznika 2011. Na inaugurację rozgrywek nasz zespół udał się do Bojkowa gdzie rywalizował o punkty z Espanola Gliwice. Podopieczni trenera Mariusza Matyska przystąpili do meczu z wielkim zapałem i zaangażowaniem, dzięki czemu już w pierwszej minucie udało się objąć prowadzenie. Oba zespoły prowadziły otwartą i ofensywną grę w efekcie czego padło wiele bramek. Emocji nie brakowało. Obroniony rzut karny, bramka z rzutu wolnego, sztuczki techniczne to tylko kilka przykładów opisujących dzisiejsze widowisko. Walka trwała przez cały mecz, wszystko z duchem gry i z wzajemnym szacunkiem. Ostatecznie lepsi okazali się zawodnicy Espanoli. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za serce włożone w dzisiejszy pojedynek.
Kolejny mecz już we wtorek 8 września również na wyjeździe. Tym razem rywalem zespołu trenera Matyska  będzie zespół Team Gliwice.