Nasi zawodnicy w Reprezentacji Klubów Partnerskich
Wyróżnieni
Z wielką radością dzielimy się informacją, że w ostatnim czasie trzech naszych zawodników wzięło udział w konsultacji szkoleniowych i zostało powołanych do Reprezentacji Klubów Partnerskich Piasta. W niedzielę 6 września w Zabrzu przy ul. Jaskółczej odbył się turniej w ramach Śląskiej Ligi Młodych Talentów S9. Do rywalizacji oprócz drużyny Piasta, w której wystąpili nasi zawodnicy udział wzięły jeszcze zespoły Górnika Zabrze i GKS Katowice.
Ogólne wrażenia z występu zawodników na co dzień trenujących w Kolejarzu są bardzo pozytywne.
Cieszymy się, że nasi partnerzy z Piasta dostrzegają umiejętności i potencjał naszych zawodników.
Jednocześnie miło jest nam poinformować, że powołanie na konsultacje szkoleniowe w najbliższy poniedziałek otrzymał zawodnik Kolejarza z rocznika 2013 Marcel Kowalski, za którego trzymamy kciuki.
Wojtkowi, Aleksowi i Ignacemu dziękujemy za godne reprezentowanie naszego klubu podczas treningu i zawodów reprezentacji Klubów Partnerskich. Jak widać ciężka i systematyczna praca popłaca. Życzymy dalszych sukcesów i liczymy na kolejne powołania.