Kolejarz Gliwice vs Gwarek Ornontowice

Pierwszy krok do awansu o klasę wyżej zrobili trampkarze młodsi rocznika 2003 wspomagani przez niektórych zawodników z rocznika 2004. Po bezdyskusyjnym zwycięstwie 5:1 z AP Gliwice dwa zwycięskie mecze dzielą nasz zespół od awansu.
Kolejnym krokiem ma być zwycięstwo w najbliższą sobotę, w meczu z Gwarkiem Ornontowice, który odbędzie się na stadionie przy ul. Sportowej o godz. 10.00, zbiórka godz. 9.15.
Jako, że w tym samym dniu na ul. Sportowej o godz. 14.30 swój mecz mistrzowski rozgrywać będzie zespół rocznika 2004 to znikoma ilość zawodników młodszych będzie w stanie pomóc starszym kolegom.
DLATEGO W DNIU 5 LISTOPADA NA UL. SPORTOWEJ OBECNOŚĆ WSZYSTKICH ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW Z ROCZNIKA 2003 JEST OBOWIĄZKOWA!!!

Przypominamy, że wszyscy zawodnicy muszą mieć ze sobą dowód tożsamości ze zdjęciem.

Powodzenia !!!